Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Donaborów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Kosowa

Donaborów,wielkopolskie

755 000 zł125,30 m² 6 025,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu domy parterowe w donaborowie! Szczegółową prezentację znajdziecie Państwo na stronie osiedlawkepnie .pl WOLNOSTOJĄCE DOMY PARTEROWE to propozycja dla osób, które: - chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Byczyna

Byczyna(Donaborów + 20 km)

295 000 zł80,50 m² 3 664,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nowy Ochędzyn

Nowy Ochędzyn(Donaborów + 14 km)

450 000 zł114 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

To co stworzysz z tego domu, będzie budzić podziw otoczenia- projekt to zapewnia- reszta w Twoich rękach. Nowy Ochędzyn to niewielka miejscowość w województwie łódzkim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Słupia pod Bralinem

Słupia pod Bralinem(Donaborów + 20 km)

999 999 zł700 m² 1 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

!Podana cena ma charakter ceny inicjującej proces ofertowy! Na sprzedaż: hotel z restauracją po Kuchennych Rewolucjach 698 m pełnych potencjału! Na sprzedaż unikalna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bralin

Bralin(Donaborów + 12 km)

252 000 zł3 700 m² 68,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlano - rekreacyjna o pow. 3700 m2 przy lesie, w gminie Bralin - 10 km do Kępna, 20 km do Sycowa, 80 km od Wrocławia. Spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Bolesławiec(Donaborów + 12 km)

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:244 m²

Posiadamy w sprzedaży nieruchomość w Bolesławcu gmina Bolesławiec, pow. wieruszowski. Piętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni całkowitej aż 340 mk, użytkowej 240 mi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Stogniewice

Stogniewice(Donaborów + 20 km)

89 000 zł3 500 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. 3500 m2 położona w Stogniewicach gmina Rychtal, powiat kępiński , w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych. Posiada dostęp do dwóch dróg publicznych - z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kobyla Góra

Kobyla Góra(Donaborów + 21 km)

113 610 zł1 082 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1082 ha. Pozostało 6 ostatnich działek! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wieruszów

Wieruszów(Donaborów + 7 km)

362 900 zł45,36 m² 8 000,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

905 zł32 m² 28,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy/handlowy o pow. 32,35 m2 usytuowany na poddaszu budynku Dworca pkp w Kępnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Kępno

Centrum,Kępno(Donaborów + 7 km)

599 000 zł4 445 m² 134,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 4445 m2 położona w Kępnie. Jeśli szukasz idealnego miejsca pod własny budynek produkcyjny, składów i magazynów, usług rzemiosła.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij